Zakopal Petr

Narodil jsem se v jednom západočeském městě, kde se vaří moc dobré pivo, to nejlepší a to nejenom jedna značka :o )

Bohužel pro mě, jsem byl nucen se v pouhých třech letech přestěhovat na jinou leteckou základnu do středo-moravského města Prostějov, táta voják z povolání – už chápete proč.

Jistě si dokážete představit, že doma byla vojna jako řemen a možná právě proto jsem velice pořádný … Dokonce mám i pořádnou práci , i když do televize ani rádia vlastně vůbec nepatřím, tak co už… Na co sáhnu, to se pokazí, ale vyjímky naštěstí existují!

Nikdy v mé přítomnosti nenechávejte nic k jídlu, je velmi pravděpodobné, že všechno zmizí. Na druhou stranu ale víte, čím mi vždy uděláte radost…

Jako DJ jsem začal ještě dřív než jsem vůbec věděl, co to rádio vlastně je a jak se zapíná nebo ladí. V zápřahu jsem od konce roku 1992, když teď tak přemýšlím, to už je bezmála 18 let.

V letech 2001 – 2004 jsem moderoval ve Zlíně na rádiu Kiss Publikum …

Momentálně mě můžete vidět v Dobrém ránu s Jedničkou České televize jako moderátora zpravodajství. Jinak také vysílám na rádiu Kiss Hády a na svůj Ranní DRIVE / to je název pořadu / od 6 do 9 hodin dojíždím každý den a po kvalitním výkonu mířím zase zpátky do jeskyně. Abych všechno stíhal, byl mi přidělen služební dopravní prostředek – vrtulník :o )

Pokud byste chtěli ještě něco vědět, klikněte sem a vyplňte formulář,  uvidím co s tím … nebo mi jednoduše napište email – pzakopal@kiss.cz

Následující zápasy

Sezóna 2019

sjednání zápasu

na tel: 603 465 948

p.Libor Došek

Generální partner

Carlift - generální sponzor

Mediální partner

Ostatní partneři

   
  

Počasí Brno - Slunečno.cz

 


počítadlo.abz.cz

 

 

 

Sponzoři Menšíkovy 11
                  

          
 
© 2021 Menšíkova 11, Vytvořil Creos CZ