Sezóna 2017

6.5.  Střelice u Brna

10.6.  Stáj u Jihlavy

24.6.  Lovčice

1.7.  Záhlinice

6.8.  Modřice u Brna

 

Sezóna 2016

21.5. Bučovice

18.6. Dambořice

25.6. Horní Lhota u Luhačovic

2.7. Opava - Vávrovice

9.7. Vlasatice

23.7. Břeclav

6.8.  Modřice

13.8. Miřetice - okr.Chrudim

3.9. Pohořelice

Sezóna 2015

9.5. Brno v. Bolkova jedenáctka - Oslava narozenin Miroslav Kratochvíl 60 a Jindřich Pospíšil 70

21.6. Velké Hostěrádky

25.7. Dyjákovice

1.8.  Modřice

22.8. Mrákotín

Sezóna 2014

14.6. Zbýšov

21.6. Babice u Uherské Hradiště

22.6. Adamov

28.6. Tištín

12.7. Vícov - MUFUZA

26.7. Lanžhot

2.8. Modřice

Sezóna 2013

18.2. Helas Brno 30.let - hala ul. Vodová

25.5. Chudčice

1.6. Vlasatice

15.6. Padochov

16.6. Rudoltice

22.6. Černíkovice

23.6. Dačice

29-30.6. Krasňany(SK) - MUFUZA

13.7. Vícenice u Náměště n. Oslavou

20.7. Žarošice

27.7. Žulová

3.8. Modřice

24.8.  Tišnov

 7.9. Řepov

 21.9. Pohořelice(M11 v. MDB)

Sezóna 2012

18.2. Memoriál Richarda Hoška - hala Vodova Brno

17.4. FN Brno - Darování krve s Menšíkovou11

12.5. Lipov

2.6. Šitbořice - Česká televize Brno

16.6. Hrušovany u Brna

23.6. Ivančice

30.6. Oleksovice

6.7. Provodov u Zlína

14.7. Zakřany

21.7. Částkov

4.8. Tatenice

4.8. Modřice

18.8. Vícov

25.8. Dolní Věstonice

1.9. Sloupnice

8.9. Brno - Bystrc v. doktoři Dětská nemocnice Brno

15.9. Pohořelice - MUFUZA

28.9. Kunčina

22.12. Memoriál Petra Kocmana

Sezóna 2011

15.3. FN Brno - Darování krve s Menšíkovou11

8.6. Opava - Kylešovice

25.6. Moravské Budějovice

2.7. Ladná

5.7. Ledeč nad Sázavou

9.7. Bánov

16.7. Bohumín - Záblatí

23.7. Vícov

30.7. Rokytnice nad Rokytnou

31.7. Kopidlno

6.8. Rohozná

13.8. Pohořelice

20.8. Suchá Loz

28.8. Dlouhá Lhita

3.9. Ostřetín

15-16.9. Muráň SK - MUFUZA

Sezóna 2010

2.5. Moravský Krumlov

13.6. Krumvíř

19.6. Rájec - Jestřebí

26.6. Slatiňany

3.7. Štítná nad Vláří

10.7. Vysočany

17.7. Křenovice

25.7. Stařeč

31.7. Racková

28.8. Brno - Bystrc - MUFUZA

4.9. Pohořelice

Následující zápasy

Sezóna 2024

8.6.MACKOVICE-(malá kopaná)

Výkop-15:00

Odjezd-12:30 BOHÉMA

22.6.CHVALOVICE U ZNOJMA-70.let fotbalu

Odjezd-12:00 BOHÉMA

10.8.DOBŘÍNSKO-Výročí FCD

Výkop-15:00

Odjezd-13:00 BOHÉMA

 

 

 

 

 


Sezóna 2023

24.6.ČERNÍKOVICE-60 let fotbalu

Výkop-15:00

(Hráči bus odjezd od divadla 10:30!)

 Sezóna 2022

TABULKA STŘELCŮ M11⚽️
====================

Jakub Przebinda............4

Dominik Drábek.............4

Robin Menšík.................3

David Cupák.................3

Víťa Kotásek.................3

Josef Jelínek.................2

Petr Melchr....................2

Jan Hruška....................1

Lambert Šmíd................1

Bára Večeřová...............1

Daniel Vítek....................1

Libor Schön....................1

Josef Drábek..................1

 

 

 


21.5.FS BRNO-Zápas proti PARTNERS finanční skupině,bude odehrán na hřišti DOSTA Bystrc.

(Začátek:16:30)✅

18.6.SK ŘÍCMANICE-Zápas bude odehrán v rámci oslav 90.let od vzniku klubu.

(Začátek:16:30)✅

25.6.SK ROUCHOVANY-Utkání bude odehráno v rámci oslav 90.let oddílu.

(Začátek:16:00)✅

5.7.RAJNOCHOVICE-300 let obce

(Začátek:16:30)✅

16.7.SOKOL ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ-Zápas bude odehrán v rámci oslav 760.let obce a 100.let Sokola

(Začátek:16:30)✅

30.7.ČÁSTKOV /UH/-80.let fotbalu

(Začátek:16:00)✅

6.8.MRÁKOTÍN

(Začátek :16:00)✅

8.10.HELAS BRNO-40 let založení futsalového týmu

(Hala Vodova Brno)

 

                    

sjednání zápasu

na tel: 606 725 798

email: 

p. Marek Vítek

Generální partner

Carlift - generální sponzor

Ostatní partneři

   

Počasí Brno - Slunečno.cz

 


počítadlo.abz.cz

 

 

 

Sponzoři Menšíkovy 11
                  

          




 
© 2024 Menšíkova 11, Vytvořil Creos CZ