Hejlík Lukáš

Lukáš Hejlík se narodil v roce 1980, je rodákem z Cítolib u Loun, kde studoval Obchodní akademii v Lounech. V roce 2002 absolvoval na Vyšší odborné škole herecké v Praze pod vedením Jana Hartla a Evy Hodinové, kde pracoval i s režiséry Helenou Glancovou či Otomarem Krejčou.
            Po roce angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích přesídlil v roce 2004 do jihomoravské metropole, kde se stal členem činohry Městského divadla Brno. Často hostoval i ve Slezském divadle v Opavě. Má za sebou více než dvacet zajímavých rolí, např. Ariel (Bouře), Treplev (Racek), Francek (Maryša), Laca (Její pastorkyňa), Emil (Slaměný klobouk), Mortimer (Marie Stuartovna), Isidoro (Poprask na laguně), Jožko (Pomoc) a nově i Lukáš (Kumšt), Brick (Kočka na rozpálené plechové střeše) či Pierre Brochant (Blbec k večeři).
            Na poli celovečerního filmu debutoval v roce 2007 v snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. Objevil se i v pokračování seriálu Dobrá čtvrť. Na TV Prima se pravidelně objevoval jako prezident společnosti KM Styl Tomáš Meduna v seriáluOšklivka Katka. 
            Na TV Prima také moderoval v nedělním prime-time času pořad Vím, cos dělal v pátek. Často moderuje i velké společenské nebo kulturní akce, ale i módní přehlídky, veletrhy, firemní akce. 

            Je autorem kultovního projektu scénických čtení LiStOVáNí. Žije na usedlosti v Říčkách u 9ti křížů (okres Brno-venkov), má tříletou dceru Klárku.

Následující zápasy

Sezóna 2019

sjednání zápasu

na tel: 603 465 948

p.Libor Došek

Generální partner

Carlift - generální sponzor

Mediální partner

Ostatní partneři

   
  

Počasí Brno - Slunečno.cz

 


počítadlo.abz.cz

 

 

 

Sponzoři Menšíkovy 11
                  

          
 
© 2021 Menšíkova 11, Vytvořil Creos CZ