16.8.2022

FC MRÁKOTÍN- MENŠÍKOVA 11
3:3 (1:1)
Střelci M11: D.Drábek,V.Kotásek,K.Przibinda

Dne 16.8.jsme sehráli poslední charitativní utkání letošní sezony v Mrákotíně u Telče.Zápas se hrál pod záštitou starosty Mrákotína pana Požára.Výtěžek z celé akce byl předán i za účasti předsedy senátu pana Vystrčila,ředitelce sdružení SDÍLENÍ z Telče,které pečuje o seniory v jejich domácím prostředí.

Zápas začal ve svižném tempu a akce střídala akci.V 15minutè,což u našeho mužstva nebývá zvykem, jsme se ujali vedení střelou z malého vápna D.Drábka.Soupeř však vzápětí vyrovnal a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:1.
Druhý poločas začal velkým tlakem domácích který korunovali brankou a ujali se vedení 2:1.Obè mužstva měli pak řadu šancí ale ty skončili buď nastřelením břevna nebo tyče.Smůlu prolomil až dělovkou z 25m V.Kotásek a srovnal na 2:2.Pět minut před koncem zápasu se naší obraně nepodařilo zachytit náběh domácího útočníka a gólman Vlasák byl bezmocný. 3:2 pro domáci.Už se zdálo že odjedeme z Mrákotína s prohrou,když po centru do vápna,baletním zpracováním k tyči vyrovnal na konečných 3:3 K.Przibinda.Myslím si že dělba bodů byla spravedlivá.

Po zápase za hudební kulisy country kapely a vůně výborného guláše z neznámèho divočáka proběhlo posezení s místními hráči a fanoušky.
Děkujeme všem za pozvání a hezké sportovní odpoledne.
P.M.

SOUPISKA HRÁČŮ M11

P.MENŠÍĶ,R.MENŠÍK,P.ŠTĚPÁN,P.MELHR,K.PRZIBINDA,V.KOTÁSEK,L.SCHON,G.KOŠAŘ,J.DRÁBEK,D.DRÁBEK,M.VÍTEK,D.VÍTEK,R.VLASÁK,P.KOBYLKA,V.SEHNAL.

VŠEM HRÁČŮM M11 CHCI PODĚKOVAT ZA ÚČAST NA ZÁPASECH A BUDU SE TĚŠIT NA VŠECHNY V SEZONÈ 2023.

9.10.2022 sehrajeme exhibiční utkání v rámci oslav 40.let futsalového klubu HELAS BRNO,v hale na Vodové ulici.Další informace budou včas upřesněny.                 P.M.

Josef Drábek..................1

21.5.FS BRNO-Zápas proti PARTNERS finanční skupině,bude odehrán na hřišti DOSTA Bystrc.

(Začátek:16:30)✅

18.6.SK ŘÍCMANICE-Zápas bude odehrán v rámci oslav 90.let od vzniku klubu.

25.6.SK ROUCHOVANY-Utkání bude odehráno v rámci oslav 90.let oddílu.

(Začátek:16:00)✅

5.7.RAJNOCHOVICE-300 let obce

16.7.SOKOL ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ-Zápas bude odehrán v rámci oslav 760.let obce a 100.let Sokola