Robin Menšík
_________________________

V sobotu 16.7.jsme odehráli zápas v rámci oslav 760 let obce a 100 let sokola.
Již při příjezdu nám bylo jasné,podle velkého počtu zaparkovaných aut,jak veliký zájem o celou akci je.Tím,že se nám těsně před odjezdem z Brna porouchal mikrobus,přijeli jsme do Zádveřic velikým Neoplánem,jako nějaký velkoklub a podtrhli tím tak velikost celých oslav.
 Velký počet diváků patřičně nabudil místní borce,aby se předvedli co nejlíp před svými manželkami,milenkami,tchýněmi,dětmi a trenérem.A to se jim dařilo.V 15 minutě po naší chybě v rozehrávce se ujali vedení 1:0.Ve 20 minutě krásným obloučkem pod břevno na 1:1 vyrovnal Dominik Drábek.Ovšem hned po rozehrávce si z následného útoku vzali domácí vedení zpět.

Druhý poločas začal naším tlakem a ten jsme zůročili vyrovnávací brankou Robina Menšík na 2:2.
Domácí měli velmi rychlá křídla a tak sázeli na jejich úniky.Když jim však rozhodčí Libor Došek,který s ligovou zkušeností a zaskakující za nemocného Mirka Koblížka odpískal po sobě tři ofsidy,bylo na hřišti dusno.Dokonce na hřiště vběhl jeden z domácích fanoušků,který chtěl Liborovi"vysvětlit "pravidla.Hned jsem si vzpomněl,jak žena říká manželovi:"Nevím proč jezdíš pískat ten fotbal,když přes hubu ti můžu dát doma.
Zápas se pak dohrával v nervózní atmosféře aby bylo jasné,jak domácím záleží na výsledku.Pravému křídlu se pak podle jeden z úniků a krásnou křížků střelou zvýšil na 3:2.V poslední minutě z rohového kopu stanovil na konečných 4:2 hlavičkou domácí stoper.

Tak se stalo,že snad poprvé v historii M11 jsme nedovezli že soupeřova hřišté bod.
Chuť jsme si tak po zápase spravilo výbornými frgáli,které napekli místní havaje.Mnohé z nás jimi obdarovali i na zpáteční cestu do Brna.
HRÁČI POZOR!!!!
_________________

V sobotu 30.7.sehrajeme další charitativní utkání v ČÁSTKOVĚ (UH),k 80.letům místní kopané.Začátek utkání v 16.oo hoď

Josef Drábek..................1

21.5.FS BRNO-Zápas proti PARTNERS finanční skupině,bude odehrán na hřišti DOSTA Bystrc.

(Začátek:16:30)✅

18.6.SK ŘÍCMANICE-Zápas bude odehrán v rámci oslav 90.let od vzniku klubu.

25.6.SK ROUCHOVANY-Utkání bude odehráno v rámci oslav 90.let oddílu.

(Začátek:16:00)✅

5.7.RAJNOCHOVICE-300 let obce

16.7.SOKOL ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ-Zápas bude odehrán v rámci oslav 760.let obce a 100.let Sokola