1:1 ( 1:1 )
⚽️Branka za M11:
Daniel Drábek
_________________________

V úterý 5.7.2022 odjela M11 do Hostýnských vrchů odehrát zápas proti SK RAJNOCHOVICE,v rámci oslav 300 let obce.
Začátek prázdnin,dovolené,dva státní svátky a několik zraněných hráčů,značně zkomplikovalo trenérovi Doškovi poskládání naší sestavy.Musel proto povolat některé nadějné hráče z farmy ve Zlíně a dokonce i dva hráče z juniorky.Dominika Doška a Daniela Drábka.Oba jsou příslibem do dalších sezón a určitě nezklamali.

Již při cestě do Rajnochovic pršelo tak,že jsme si mysleli,že se utkání ani neodehraje.Nakonec se počasí malinko umoudřilo,déšť i terén byl přijatelný a tak zápas mohl začít.
Tak jako vždy nás domácí borci zatlačili a v 10 minutě se ujali vedení 1:0.Obě mužstva si vytvořila řadu šancí ale oba gólmani byli vždy připraveni.Až ve 25.minutě střelou podél celé branky M11 vyrovnala Danielem Drábkem.Odvděčil se tak trenérovi za nominaci do základní sestavy.

Celé utkání se hrálo za deště.Terén byl kluzký a míč byl rychlejší než hráči.Proto většina šancí ve druhém poločase končili většinou kolem vápna a další branka již nepadla.
Krátká aklimatizace našeho mužstva na nadmořskou výšku Hostýnských vrchů měl za důsledek,že domácí mužstvo mělo celý zápas mírnou převahu.Proto zisk bodu byl pro nás víc jak cenný.Důležité však bylo,že se na těžkém terénu žádný hráč nezranil a utkání se i s ohledem na nepříznivé počasí odehrál celý.

Po utkání proběhlo přátelské posezení s fanoušky,hráči a paní starostkou.Ta nás pak ob darovala upomínkovými předměty a pohostila vynikajícím gulášem.Promrzlé hráče pak zahřívala čirou tekutinou neznámého původu.
Navzdory počasí přišlo hojné množství fanoušků,kteří se doufám bavili.
Děkujeme paní starosce a všem za pozvání a přejeme obci mnoho úspěchů do dalších let.

P.M.

‼️‼️HRÁČI M 11 POZOR‼️‼️
===================
Další zápas sehrajeme v sobotu 16.7.2022 proti SOKOLU ZÁDVEŘICE-RAKOVA v 16.30h.

Josef Drábek..................1

21.5.FS BRNO-Zápas proti PARTNERS finanční skupině,bude odehrán na hřišti DOSTA Bystrc.

(Začátek:16:30)✅

18.6.SK ŘÍCMANICE-Zápas bude odehrán v rámci oslav 90.let od vzniku klubu.

25.6.SK ROUCHOVANY-Utkání bude odehráno v rámci oslav 90.let oddílu.

(Začátek:16:00)✅

5.7.RAJNOCHOVICE-300 let obce

16.7.SOKOL ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ-Zápas bude odehrán v rámci oslav 760.let obce a 100.let Sokola